hcraft.cz

České a Slovenské Minecraft online servery pro všechny hráče.

zpět na přehled novinek

Warlord balíček

07. 02. 2021

Na HCraft Store byl přidán nový balíček, který obsahuje 4x klíč do nové Warlord truhly, 2x G-Eazy klíč a 2x Galactic klíč. Mimo to, při nákupu balíčku dostane každý online hráč 10k. Balíček je dostupný pouze na HCraft Store, plánuje se možnost pořízení přes SMS - o této možnosti budeme informovat.

Balíček je možné prohlédnout zde, jsou přiloženy i předměty, které jsou ve Warlord truhle: https://hcstore.tebex.io/package/4308888

Aktuálně, jako to bylo se všemi truhlami není možné Warlord klíče získat jiným způsobem než přimým nákupem. Ovšem tato skutečnost se po čase změní, stejně tak jako tomu bylo u G-Eazy truhly. Je to hlavně z důvodu "osočování" z toho, že se ze serveru stává "pay to win". Všechny truhly se dají otevřít i tím, že se na serveru hraje.

Jak získat Warlord set bez investování reálných peněz

Jak získat G-Eazy set bez investování reálných peněz

Hlavním zdrojem k získání těchto klíčů je možnost hlasovat pro server, protože v Token Shopu /ts je možné si zakoupit - Vote klíče, Daily klíče ale i G-Eazy klíč. Galactic klíč se získává z Daily truhly. Na podobném principu Galactic klíče, bude do truhel zasazen i Warlord klíč. O konkrétní podobě získání klíče ale zatím uvažuju.